adlancompany 26 مارس 2023 0 نظر

دانشگاه پنسیلوانیا

تحصیل در دانشگاه پنسیلوانیا

آنچه در این مقاله می خوانید :

دانشگاه پنسیلوانیا (University of Pennsylvania : UPenn) یک موسسه آموزشی خصوصی در لیگ آیوی (Ivy League) است که در سال 1740 تأسیس شد. UPenn به خاطر برخی از فارغ‌التحصیلان مشهور مانند دونالد ترامپ، آنیل آمبانی، و ایلان ماسک شناخته شده است. این دانشگاه صاحب یکی از اولین دانشکده های پزشکی و دانشکده B وارتون (Wharton) است.

دانشگاه پنسیلوانیا دارای بیش از 28000 دانشجو است که تقریباً به طور مساوی بین برنامه‌های کارشناسی و کارشناسی ارشد تقسیم می‌شوند. کل جمعیت دانشجویی شامل 23030 دانشجوی تمام وقت و 5008 دانشجوی پاره وقت است. کلاس‌های UPenn نماینده 101 کشور بین المللی با 13 درصد دانشجویان بین‌المللی است.

در پاییز 2021، 6392 دانشجوی بین‌المللی در UPenn پذیرفته شدند. از مجموع 40 درصد آنها اهل کشورهای آسیایی بودند. دوره‌های تحصیلات تکمیلی UPenn بسیار محبوب هستند و تقریباً 8000 دانشجو در دانشکده هنر و علم، دانشکده-Wharton و دانشکده مهندسی ثبت نام می‌کنند.

نرخ پذیرش دانشگاه پنسیلوانیا به طور کلی 5.9٪ است. در تصمیم گیری‌های اولیه 14.9٪ و در تصمیم گیری‌های منظم 4.4٪ است. با توجه به نرخ پذیرش پایین، اخذ پذیرش از UPenn بسیار شدید است. با توجه به مشخصات دانشجویی UPenn، دانشجویان با معدل 3.9/4 (94٪) یا بالاتر، پذیرش موفق تری نسبت به سایرین داشته‌اند.

هزینه تحصیل دانشگاه پنسیلوانیا شامل شهریه و هزینه زندگی در ایالات متحده است. اگرچه UPenn منابع کمک مالی محدودی برای دانشجویان بین المللی دارد، آنها می‌توانند در برنامه‌های تحصیلی کار و مشاغل پاره وقت در ایالات متحده ثبت نام کنند. با توجه به نزدیکی این دانشگاه به شهر نیویورک، دانشجویان می‌توانند در شرکت‌های برتر مانند Deloitte، IBM، Bank of China، Pepsico، JP Morgan و غیره کار کنند.

دانشگاه پنسیلوانیا آمریکا (University of Pennsylvania) به عنوان یکی از برترین دانشگاه های تحقیقاتی در ایالات متحده شناخته می شود. این دانشگاه همچنین یکی از اولین مؤسساتی است که از یک مدل آموزشی چند رشته ای متشکل از چندین دانشکده نخبه زیر یک سقف پیروی می کند.

این دانشگاه با حفظ نوآوری در آموزش به عنوان یکی از شعارهای کلیدی خود، جایگاه خود را در بین مدارس متمایز طبق موسسات رتبه بندی مختلف تضمین کرده است. رتبه بندی زیر دانشگاه پنسیلوانیا در جهان درک بهتری از کیفیت موسسه ارائه می دهد. رتبه این دانشگاه در آمریکا بر اساس آژانس های مختلف را در ادامه می توانید ببینید.

آژانس های رتبه بندی

2018

2019

2020

2021

2022

ARWU رتبه بندی شانگهای

16

17

19

15

NA

QS رتبه بندی جهانی

19

19

15

16

13

THE (Times Higher Education) رتبه بندی دانشگاه

10

12

11

13

13

US News دانشگاه های جهانی

16

16

16

14

13

US News رتبه بندی دانشگاه ملی

8

8

6

8

8

دانشکده های University of Pennsylvania

پردیس اصلی دانشگاه پنسیلوانیا آمریکا (University of Pennsylvania) بیش از 279 هکتار در منطقه ای به هم پیوسته از شهر فیلادلفیا غربی را پوشش می دهد. تمام مدارس پن و بیشتر موسسات تحقیقاتی آن در این پردیس واقع شده اند و محله اطراف آن شامل رستوران ها و اماکن تفریحاتی، یک سوپرمارکت بزرگ و سینما است.

این دانشگاه در مجموع 12 دانشکده را داراست که پنج عدد از آن ها در مقاطع کارشناسی و کارشناسی ارشد می باشند و هفت عددآن ها بطور خاص بر روی مقاطع فوق لیسانس و بالاتر تمرکز دارند دانشکده های University of Pennsylvania در جدول زیر به نمایش گذاشته شده اند.

هنر و علوم

مجموعه وارتون

مجموعه آننبرگ برای ارتباطات

دندانپزشکی

مجموعه طراحی استوارت ویتزمن

تحصیلات تکمیلی آموزش و پرورش

فنی و مهندسی و علمی کاربردی

حقوق کری

پزشکی پرلمن

پرستاری

سیاست اجتماعی و عمل

دامپزشکی

رشته های دانشگاه پنسیلوانیا

نسبت دانشجو به استاد در این دانشگاه 7:1 است و این موسسه تحصیلات عالی 67.9 درصد از کلاس های خود را با کمتر از 20 دانشجو دارد. برنامه های تحصیلات تکمیلی و حرفه ای در پن بر ادغام دانش در سراسر مرزها و رشته ها تأکید دارد. این دانشگاه نزدیک به 300 مدرک تحصیلی و گواهی ارائه می دهد. در ادامه برخی از رشته های دانشگاه پنسیلوانیا (University of Pennsylvania) ذکر شده است.

ریاضیات و آمار

علوم بیولوژیکی

مطالعات میان رشته ای

علوم اجتماعی

کامپیوتر

مدیریت

فلسفه و مطالعات دینی

حرفه های بهداشتی

روانشناسی

علوم اجتماعی

علوم اطلاعات

تجارت

خدمات پشتیبانی

بازاریابی

مهندسی

علم شیمی

علوم زیستی

علوم فیزیکی

علوم پزشکی

هنرهای تجسمی و نمایشی

با نرخ قبولی 6 درصد، شرایط پذیرش دانشگاه پنسیلوانیا (University of Pennsylvania) نسبتا سخت می باشند. نیمی از متقاضیان پذیرفته شده در این دانشگاه نمره SAT بین 1480 و 1570 یا نمره ACT از 33 تا 35 مورد پذیرش قرار می گیرند. برنامه های فارغ التحصیل و حرفه ای UPenn در 12 مدرسه در یک پردیس مستقر هستند. هر برنامه تحصیلات تکمیلی فرآیند پذیرش جداگانه دارد. متقاضیان مستقیماً برای برنامه مورد علاقه درخواست می دهند.

 • یک توصیه نامه برای همه متقاضیان الزامی است. اما افراد می توانند تا حداکثر سه توصیه نامه برای پشتیبانی از درخواست اپلای خود ارسال کنند. توصیه نامه باید از طرف افرادی باشد که با آنها ارتباط حرفه ای یا دانشگاهی نزدیکی داشته اید و از تمایل شما برای ثبت نام در این دانشگاه اطلاع دارند. ارسال توصیه ها باید به صورت آنلاین انجام شود.
 • مدارک باید مستقیماً از طرف فرد یا سازمانی که مسئول احراز هویت محتوا است (نه از طرف دانشجو) به دفتر مطالعات لیبرال و حرفه ای ارسال شود.
 • رونوشت‌های رسمی از هر کالج و/یا دانشگاهی که در آن شرکت کرده‌اید، با ترجمه انگلیسی و معادل‌های ایالات متحده باید مستقیماً از مؤسسه اصلی ارسال شود.
 • مبلغ مورد نیاز برای اپلای در مقطع کارشناسی 75 دلار می باشد. از سوی دیگر، مبالغ مورد نظر براید مقاطع بالاتر بین 75 تا 100 دلار می باشد و باتوجه به دوره و مدرسه متغیر است.

شرایط تحصیل در دانشگاه پنسیلوانیا در مقطع کارشناسی

دانشجویان مقطع کارشناسی دانشگاه پنسیلوانیا (University of Pennsylvania) این فرصت را دارند که نزدیک به 100 رشته را در چهار مدرسه دنبال کنند. از آنجایی که کلیه مدارک مورد نیاز پشتیبانی از طریق سامانه درخواست آنلاین ارسال می شود، مطالب چاپی غیر از رونوشت رسمی پذیرفته نخواهد شد.

شرایط تحصیل در دانشگاه پنسیلوانیا در مقطع کارشناسی شامل این موارد می شود:

 • درخواست آنلاین تکمیل شده
 • رونوشت های رسمی
 • مقالات کاربردی
 • توصیه نامه
 • نمرات آزمون استاندارد تافل، آیلتس یا Duolingo اگر انگلیسی زبان مادری نباشد
 • هزینه درخواست

شرایط تحصیل در دانشگاه پنسیلوانیا در مقطع کارشناسی ارشد

هر دانشکده دارای پورتال و فرآیند برنامه جداگانه خود است. فرآیند پذیرش همچنین شامل یک دور مصاحبه است. با این حال، این یک مرحله اجباری در فرآیند پذیرش نیست زیرا مصاحبه ها بر اساس در دسترس بودن یک فارغ التحصیل انجام می شود. بنابراین، اگر دانشجویی هیچ تماسی برای مصاحبه دریافت نکند، تأثیری بر درخواست کلی داوطلب نخواهد داشت. شرایط تحصیل در دانشگاه پنسیلوانیا در مقطع کارشناسی ارشد برای دانشجویان منوط به:

 • ریز نمرات تحصیلی
 • گزارش نمره IELTS , TOEFL , PTE
 • گزارش امتیازات GRE,GMAT,LSAT,MCAT
 • خلاصه سوابق کاری
 • مقالات یا SOP، بر اساس نیاز دوره
 • دو تا سه LOR
 • مکمل های اضافی یا اختیاری مانند پوشش نامه، بیانیه ویدیویی، نمونه کارها و غیره
 • اسناد مالی
 • فرم معافیت از هزینه، در صورت وجود

شرایط پذیرش دانشگاه پنسیلوانیا در مقطع دکترا

شرایط پذیرش دانشگاه پنسیلوانیا در مقطع دکترا در آمریکا همچون مقطع ارشد می باشد منتهی قبل از پذیرش نیاز است که با یکی از اساتید این دانشگاه صحبت کرده و آن استاد راهنمایی شما را به عهده بگیرد به استثنای این مورد برای پذیرش راحت تر؛ داشتن رزومه خوب، سابقه کاری، تحصیلات مناسب انجام مصاحبه و داشتن و مقاله های ISI می توانند در پذیرش شما تاثیر گذار باشند.

مدرک زبان مورد نیاز اپلای در دانشگاه پنسیلوانیا

برای موفقیت در تحصیل دراین دانشگاه نیاز است که تسلط خوبی بر زبان انگلیسی داشته باشید. متقاضیانی که زبان مادری آنها انگلیسی نیست باید نمرات آزمون انگلیسی به عنوان زبان خارجی (TOEFL)، سیستم آزمون بین المللی زبان انگلیسی (IELTS) یا آزمون انگلیسی Duolingo (DET) را برای نشان دادن مهارت انگلیسی ارائه دهند. کمترین نمره آیلتس برای پذیرش گرفتن در این دانشگاه میانگین نمره 7 می باشد. متقاضیان می توانند یک کپی از گزارش آزمون آیلتس خود را در بخش نمره آزمون استاندارد برنامه آپلود کنند. حداقل نمره DET برای در نظر گرفتن 120 است.

مدرک زبان مورد نیاز اپلای در دانشگاه پنسیلوانیا ممکن است برای هر رشته تحصیلی متغییر باشد.

 

لیسانس

فوق لیسانس

دکترا

IELTS

6.5

7

7

TOEFL: IBT

100

110

110

PBT

600

650

650

ددلاین دانشگاه پنسیلوانیا

ددلاین دانشگاه پنسیلوانیا برای هر یک از دانشکده ها، رشته ها و سطح تحصیلی مد نظر می تواند متغیر باشد اما به طور کلی روند زیر را رعایت می کند و در طول این بازه های زمانی صورت می گیرد:

ددلاین

زمان اپلای

اوایل نوامبر

اپلای اولیه

اوایل ژانویه

اپلای معمول

هزینه تحصیل در دانشگاه پنسیلوانیا

هزینه تحصیل در دانشگاه پنسیلوانیا بسته به دانشکده متفاوت است. در ادامه هزینه تحصیل در آمریکا برای یک سال تحصیلی به نمایش گذاشته شده است و شامل هزینه‌های مستقیمی است که در صورت ‌حساب دانشجو ظاهر می‌شود، دانشجویان باید هزینه حضور خود را به عنوان بودجه خود برای هر سال تحصیلی در نظر بگیرند. پن همچنین از هزینه حضور برای کمک به تعیین صلاحیت دانش آموز برای کمک مالی استفاده می کند.

حداکثر مبلغ بر حسب دلار

حداقل مبلغ بر حسب دلار

دوره

62,000

50,000

برنامه کارشناسی

80,000

50,000

برنامه کارشناسی ارشد

85,000

70,000

برنامه دکترا

هزینه زندگی دانشجویان University of Pennsylvania

در ادامه هزینه زندگی در آمریکا برای دانشجویان University of Pennsylvania در مدارس مقطع کارشناسی را فهرست کرده ایم. اولی شامل دانشجویانی است که در خانه های پردیس با برنامه غذایی زندگی می کنند، دومی برای دانشجویانی که خارج از دانشگاه در ساختمانی غیر وابسته به دانشگاه زندگی می کنند. هزینه‌های جانبی، مسکن و ناهارخوری و هزینه‌های غیرمستقیم مانند کتاب‌ها. و لوازم، حمل و نقل، و کمک هزینه برای هزینه های شخصی در زیر لیست شده اند.

اقلام

زندگی در پردیس

زندگی خارج از دانشگاه

هزینه ها

$7,240

$7,240

مسکن

$11,754

$10,054

ناهار خوری

$6,134

$5,230

کتاب و لوازم

$1,358

$1,358

حمل و نقل

$1,036

$1,036

هزینه های شخصی

$2,004

$2,004

کل بودجه

$29,526

$26,922

بورسیه دانشگاه پنسیلوانیا

سنگ بنای ابتکار پن برای افزایش دسترسی دانشجویان از همه زمینه‌های اجتماعی-اقتصادی، برنامه کمک مالی مبتنی بر کمک هزینه است. از سال 2004، این دانشگاه به بیش از 24000 دانشجو 2.6 میلیارد دلار کمک در مقطع کارشناسی اعطا کرده است. چهل و پنج درصد از دانشجویان دوره کارشناسی سنتی در سال‌های 2021-2022 کمک مالی مبتنی بر کمک هزینه دریافت کردند. هدایای مداوم از سوی فارغ التحصیلان و حامیان سخاوتمند، برنامه قوی کمک مالی مبتنی بر کمک هزینه کارشناسی پن را گسترش می دهد و کمک های دانشجویی فارغ التحصیل و حرفه ای را برای به حداقل رساندن بار بدهی افزایش می دهد.

دانشگاه پنسیلوانیا آمریکا (University of Pennsylvania) کمک های مالی مبتنی بر نیاز دانشجویان ارائه می دهد. این که آیا یک دانش آموز واجد شرایط دریافت این کمک مالی است یا خیر توسط خدمات مالی دانشجویی تصمیم می گیرد. این دانشگاه بیش از 10 میلیون دلار را سالانه برای کمک مالی به دانشجویان بین المللی متعهد می شود. با این حال، این کمک به تعداد محدود ارائه می شود. بنابراین، دانشجویانی که مایلند برای این کمک در نظر گرفته شوند، باید فقط در طول فرآیند پذیرش برای آن درخواست دهند. دانش‌آموزانی که در سال اول کمک مالی دریافت نمی‌کنند یا برای آن درخواست نمی‌کنند، بعداً در طول سفر تحصیلی خود واجد شرایط دریافت این کمک نخواهند بود. اگر دانش آموزی این کمک مالی را دریافت کند، 100٪ نیاز ثابت شده او را با کمک هزینه و تحصیل کار پوشش می دهد. از آنجایی که دانشجویان بین المللی واجد شرایط دریافت بودجه فدرال نیستند، کمک های مالی به عنوان بودجه دانشگاه / کمک هزینه / بورسیه پرداخت می شود.

برخی از بورسیه های دانشگاه پنسیلوانیا عبارت اند از:

بورسیه شهردار

بورس تحصیلی شهردار برای ساکنین فیلادلفیا که در دبیرستان فیلادلفیا یا یکی از شهرستان های مجاور آن (باکس، دلاور یا مونتگومری) تحصیل می کنند و برای پذیرش و کمک مالی درخواست می کنند، اعمال می شود. پس از پذیرش، دفتر خدمات مالی دانشجویی بر اساس درخواست های کمک مالی ارسال شده و اظهارنامه های مالیاتی، درباره نیازهای مالی هر دانشجو تصمیم گیری می کند. اگر دانش آموزی نیاز مالی نشان دهد، برای بورسیه شهردار در نظر گرفته می شود. میزان این بورسیه تحصیلی آمریکا بسته به نیاز مالی مشخص شده هر دانشجو متفاوت است.

A Named Scholarship

دانش پژوهان کلارک از طریق یک بورس تحصیلی حمایت می شوند که از طریق هدیه سخاوتمندانه بنیاد امکان پذیر است. دانش آموزانی که واجد شرایط کمک مالی در پن هستند برای این برنامه در نظر گرفته می شوند.

بورسیه تحصیلی دولتی

شرایط اساسی واجد شرایط بودن که توسط PHEAA در هنگام دریافت درخواست بررسی می شود عبارتند از: معیارهای نیاز مالی را برآورده می کند. حداقل به صورت نیم‌وقت در مقطع کاردانی یا لیسانس ثبت ‌نام کرده‌ باشد و مدرک لیسانسی از قبل نداشته باشد. فارغ التحصیل دبیرستان ایالات متحده یا دارای مدرک E.D. مقیم پنسیلوانیا باشد(محل اقامت). مهلت درخواست را با ثبت درخواست رایگان برای کمک دانشجویی فدرال (FAFSA) تا اول ماه مه سال تحصیلی که دانشجو در آن شرکت می کند، تکمیل کند.

خوابگاه دانشگاه پنسیلوانیا

گزینه خوابگاه دانشگاه پنسیلوانیا برای متقاضیان مقطع کارشناسی و ارشد و کترا در دسترس است. سیستم مسکن UPenn (University of Pennsylvania) از 12 کالج هاوس در مقطع کارشناسی و Sansom Place تشکیل شده است. سال اول این فرصت را دارند که یکی از پنج خانه کالج را انتخاب کنند، جایی که با همسالان و اساتید خود در آنجا اقامت خواهند داشت. هر خانه کالج دارای سالن غذاخوری، خدمات خشکشویی، کارکنان و پشتیبانی 24 ساعته و سایر امکانات ضروری است. Sansom Place خانه دانشجویان فارغ التحصیل است که مایل به زندگی در محوطه دانشگاه هستند.

مسکن دانشگاهی به دانشجویان این امکان را می دهد که اتاق های خود را انتخاب کنند که از اتاق های سنتی یک نفره و دو نفره با حمام راهرو مشترک گرفته تا سوئیت ها و آپارتمان ها برای حفظ حریم خصوصی را استفاده کنند. هزینه اتاق های سال اول صرف نظر از نوع اتاق، 11014 دلار است. برای دانشجویان کلاس بالا، اجاره اتاق با توجه به نوع اتاق انتخاب شده متفاوت است و اجاره به طور کلی بین 11014 تا 15418 دلار است.

شرایط اقامت پس از تحصیل در آمریکا در دانشگاه پنسیلوانیا

تمامی افرادی که با قصد انجام تحصیلات عالی تکمیلی که در طی آن بیشتر از ۱۸ ساعت تحصیل در طول هفته انجام شود و می خواهند وارد کشور آمریکا می شوند نیازمند داشتن ویزای F1 می باشد. تمامی افرادی که این ویزا را دارند می توانند برای ساعت های محدودی در طول هفته کار کند و برای کار در حین تحصیل اقدام کنند اما پس از اتمام تحصیلات شرایط اقامت پس از تحصیل در آمریکا در دانشگاه پنسیلوانیا به این بستگی دارد که این ویزا به ویزای او پی تی تبدیل گردد این ویزا به دانشجو این امکان را میدهد که پس از به اتمام رساندن تحصیلات در کشور باقی ماند و به مدت ۱۲ ماه اجازه کار را داشته باشد اگر فرد موفق شود که توسط شرکت معتبری مورد پذیرش قرار گیرد ویزای هویتی می تواند به یک ویزای اقامت کاری تبدیل گردد چه سازمانی معتبر است که فرد در حال کار کردن باشد اگر فرد موفق شود که برای ۸ الی ۱۰ سال این ویزا را حفظ کند می تواند پس از آن برای اقامت دائم و پاسپورت آمریکا اقدام کند.

مشاهیر دانشگاه پنسیلوانیا

این دانشگاه بیست و پنجمین دانشگاه جهان، پانزدهمین در آمریکای شمالی و پانزدهمین در ایالات متحده بر اساس فارغ التحصیلان برجسته است. در ادامه برخی از فارغ التحصیلان برجسته دانشگاه پنسیلوانیا (University of Pennsylvania) ذکر شده اند. فهرست شامل مشاهیر دانشگاه پنسیلوانیا و دانشجویان سابق به همراه تحقیقات و کارکنان دانشگاهی است.

 • دونالد ترامپ: سرمایه‌گذار تلویزیون، کارآفرین مجری تلویزیونی، نجیب زاده تجارت، دونالد جان ترامپ، سیاستمدار، شخصیت رسانه‌ای و تاجر آمریکایی است که از سال 2017 تا 2021 به عنوان چهل و پنجمین رئیس‌جمهور ایالات متحده خدمت کرده است.
 • ایلان ماسک: فارغ التحصیل لیسانس Elon Reeve Musk یک کارآفرین، سرمایه گذار و بزرگ تجاری است. او بنیانگذار، مدیر عامل و مهندس ارشد اسپیس ایکس، سرمایه گذار فرشته، مدیر عامل و معمار محصول تسلا است.
 • شکیرا: خواننده و ترانه سرای کلمبیایی، شکیرا که در Barranquilla متولد و بزرگ شده است، به عنوان “ملکه موسیقی لاتین” شناخته می شود و به دلیل تطبیق پذیری خود در موسیقی مورد توجه قرار گرفته است.
 • نوام چامسکی: فارغ التحصیل کارشناسی و کارشناسی ارشد هنر، اورام نوام چامسکی زبان شناس، فیلسوف، دانشمند شناختی، مقاله نویس تاریخی، منتقد اجتماعی و فعال سیاسی آمریکایی است.
 • تیفانی ترامپ: در سال 1395 در رشته مطالعات شهری و جامعه شناسی تحصیل کرد، تیفانی آریانا ترامپ دستیار تحقیقات حقوقی آمریکایی در حقوق جورج تاون است. او فرزند چهارم دونالد ترامپ، رئیس جمهور سابق آمریکا می باشد.

معرفی برنامه‌های دانشگاه پنسیلوانیا

در ادامه به برخی از برنامه‌های محبوب این دانشگاه اشاره شده است.

کارشناسی ارشد مدیریت بازرگانی [M.B.A]

 • رتبه 13 از 1200 توسط رتبه بندی جهانی 2022
 • نمرات آزمون : GMAT730 | TOFEL 100 | IELTS 6.5 | GRE 324
 • مدارک تحصیلی موجود : M.B.A
 • تمام وقت
 • طول دوره 20 ماه

کارشناسی ارشد علوم کامپیوتر و اطلاعات

 • رتبه 35 از 600 توسط QS Global Ranking در سال 2022
 • نمرات آزمون : TOEFL 100| IELTS 6.5| GRE 324| PTE 68
 • تمام وقت
 • طول دوره 2 سال

کارشناسی ارشد بیوتکنولوژی

 • رتبه 13 از 245 توسط US News Global Ranking در سال 2022
 • نمرات آزمون : TOEFL 100| IELTS 6.5| GRE 324| PTE 68
 • تمام وقت
 • طول دوره 2 سال

کارشناسی ارشد معماری

 • رتبه 13 از 1200 توسط رتبه بندی جهانی 2022
 • نمرات آزمون : TOEFL 100| IELTS 6.5| GRE 324| PTE 68
 • تمام وقت
 • طول دوره 3 سال

کارشناسی ارشد رباتیک

 • رتبه 35 از 600 توسط QS Global Ranking در سال 2020
 • نمرات آزمون : TOEFL 100| IELTS 6.5| GRE 324| PTE 68
 • تمام وقت
 • طول دوره 2 سال

ارزیابی مهاجرت

لطفا برای ارزیابی رایگاه مهاجرت فرم مورد نظر را تکمیل و ارسال نمایید کارشناسان ما در اولین فرصت با شما تماس خواهند گرفت

سوالات متداول

بله همچنان دانشجویان در صورت طی نمودن دقیق مسیر می توانند ویزای F1 را دریافت نمایند.

رزومه علمی قوی، داشتن مدرک زبان با نمره بالا و همچنین معدل بالا، اثبات داشتن هزینه تحصیل و زندگی در آمریکا، قبولی در آزمون GRE و GMAT.

تحصیل در دانشگاه شیکاگو در مقاطع تحصیلی لیسانس، فوق لیسانس و دکتری امکان پذیر است. این دانشگاه دارای دانشکده هایی به نام های زیست شناسی، حقوق، بازرگانی، شرق شناسی، آموزش، تربیت بدنی، الهیات، پزشکی، آزادی و حقوق بشر، خدمات عمومی و اجتماعی، علوم انسانی، علوم اجتماعی است و همچنین دوره های کوتاه مدت تابستانی، آزمایشگاه محور و تبادل دانشجو نیز در این دانشگاه آماده پذیرش از دانشجو می باشند.

هزینه تحصیل در دانشگاه شیکاگو در سال اول تحصیلی برای دانشجو، 57.642 دلار آمریکاست .

0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها